O nás

Ganga je nejposvátnější řeka pro hinduisty. Je něco jako pupeční šňůra pro miliony Indů, kteří žijí podél jejího toku a jsou na ní závislí pro jejich každodenní potřeby. Je uctívána jako bohyně Ganga v hinduismu.

2,525 km dlouhá řeka, pramení v západních Himalájích v indickém státě Uttarakhand a proudí na jih a východ přes Gangetickou rovinu severní Indie do Bangladéše, kde se vlévá do zátoky Bengálska. Je to třetí největší řeka na světě, co se týká průtoku. Posvátný zážitek, který nabízí tato Indická řeka, nás inspiroval ke jménu naší restaurace. V naší indické restauraci najdete širokou škálu indického jídla. Přijďte si k nám užít výjimečný gastronomický zážitek . Naše autentická kuchyně je pro lidi , kteří mají rádi historii a tradici a to vše v srdečné a přátelské atmosféře.

Máme vášeň pro indický způsob života a chceme jej sdílet s lidmi bez ohledu na to, odkud jsou. Zkrátka skvělé jídlo pro každého. Pokrmy připravuje indický kuchař, který je zárukou autentičnosti všech námi nabízených indických jídel.

Dobrou chuť Vám přeje a na Vaši návštěvu se těší indická restaurace GANGA.